Domů>Chcete zhubnout? Pozor na nevyvážené diety
Ruku na srdce, kolikrát jste si řekli, že se svými přebytečnými kily něco uděláte. Možná jste se o to i pokoušeli a úspěchy se dokonce i dostavily. Velice brzy jste se však vrátili do starých kolejí, a jak už to tak bývá, kila se vrátila, možná i nějaká přibyla. Přemýšleli jste nad tím, co mohlo být příčinou ztroskotání? Možná to byla právě hloupá dieta, pro kterou jste se rozhodli. Na internetu můžete narazit na nepřeberné množství nejrůznějších diet, stačí si jen vybrat. Některé vám zaručí úbytek váhy i přes deset kilo za měsíc, jiné si tolik nefandí, za to tvrdí, že zhubnout můžete i pojídáním tučných či sladkých pokrmů. Problém je, že tyto diety v mnoha případech skutečně fungují. Fungují však špatně. Je nutné si uvědomit, že při hubnutí je vaším cílem shodit přebytečné tuky. Při drastických dietách, kde se úbytek váhy měří v desítce kilogramů měsíčně, však zhubnete také velké množství svalů a neskutečně si zpomalíte organismus. Ano, vaše tělo je natolik chytré, že si řekne: „teď dostávám málo potravy, musím šetřit.“ Poté, co zhubnete nějaká ta kila, se rozhodnete, že to už stačí a začnete jíst jako dřív. V tomto okamžiků dochází k tomu nejnešťastnějšímu – kila se vrátí a další přibudou. Jak tedy hubnout zdravě a na trvalo? Rada je celkem snadná, realizace je již horší a chce opravdu hodně snahy a podpory z okruhu rodiny a blízkých. Je třeba dodržovat zásady správné výživy, omezit příjem tuků, jíst kvalitní masné výrobky s vysokým obsahem bílkovin, mléčné produkty, ryby, ovoce a zeleninu a vyhnout se produktům s vysokým obsahem cukru. Důležitá je také pravidelná strava. Po tom, co při takovém režimu zhubnete kýžená kila (při zdravém hubnutí 0,5 až 1 kg týdně) si můžete dovolit jednou za čas zahřešit a dopřát si tučnější jídlo či sladkost. Pokud se však vrátíte do starých kolejí, počítejte, že opět přiberete.

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Levná-jízdní-kola.cz


Sacharidy jsou základní částí v rostlinných i živočišných organismech. Výčepní zařízení do každé restaurace, nebo hospody. Internetová online lékárna Extra-lékárna.cz, vám přináší léky za zdravé ceny. Kupujte spalovače tuků a carnitin za více než příznivé ceny pouze v eshopu Spalovacetuku-carnitin.cz. Tekutý carnitin, nebo karnitin v kapslích kupujte na Carnitin-karnitin.cz.
BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou, inzerce ZDARMA a bez registrace

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Nové vlasy za pár minut díky Clip in. Rychlá půjčka může být na Vašem účtu během 15-ti minut.  Web Rychlá půjčka ihned shromažďuje nabídky ověřených firem. Obchod specializující se na hračky pro děti a stolní hry všeho druhu. Kvalitní a levná horská kola nabízí eshop Levná-horská-kola.cz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace