Domů>Když hubnout, tak zdravě
Pokud jste došli až do bodu, kdy jste pevně rozhodnuti, že chcete hubnout, udělali jste již velký kus cesty. Právě ono rozhodnutí je totiž velmi důležité. Je třeba začít s tím co nejdříve, dokud jste ještě plni odhodlání a očekávání. Je jasné, že po určité době opadne prvotní nadšení, zjistíte, že jde o opravdovou dřinu, budováním zdravých návyků však jistě vše dotáhnete do zdárného konce. Jen je třeba nepolevit. Pokud s hubnutím teprve začínáte, jistě si kladete důležitou otázku – jak na to. Čtete-li magazíny, plné „chytrých“ diet, díky kterým zhubnete během měsíce i deset kilo, co nejdříve od takové čtení upusťte. Vězte, že bez píle a poctivé práce to nepůjde. Nenechte se přesvědčit okolím, že můžete zhubnout rychle. Ano, opravdu můžete, ale na úkor vašeho zdraví a s téměř stoprocentní jistotou, že se vám kila vrátí zpátky. Hubnout je potřeba pomalu, avšak kvalitně a zdravě. Při hubnutí rozhodě není vhodné držet hladovky či omezit přísun porcí na minimum. Právě naopak – vaše strava musí být pestrá a pravidelná s přiměřenou velikostí porcí. Samotné kouzlo hubnutí spočívá ve složení pokrmů. Chcete-li trvale zhubnout, uvědomte si, že musíte změnit jídelníček, a to provždy. Důsledkem toho, jak nyní vypadáte, je právě nevhodná strava. Vrátíte-li se tedy po shození několika kil k původní stravě, kila se bezpochyby vrátí. Dietu a hubnutí neberte jen jako možnost shodit přebytečná kila, ale především jako možnost změnit svůj život k lepšímu. Možná se vám to líbit nebude, ale k hubnutí bezpochyby patří pohyb. Ať už se jedná o krátké každodenní procházky, tenis s přáteli, plavání či posilovnu, důležité je jedno – hýbejte se. To je dvakrát tak důležitější v případě, máte-li sedavé zaměstnání a pohybujete-li se především autem. Je-li to možné, vyměňte motorem poháněný dopravní prostředek za kolo nebo si dopřejte ranní pěší procházku do práce.

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Levná-jízdní-kola.cz


Sacharidy jsou základní částí v rostlinných i živočišných organismech. Výčepní zařízení do každé restaurace, nebo hospody. Internetová online lékárna Extra-lékárna.cz, vám přináší léky za zdravé ceny. Kupujte spalovače tuků a carnitin za více než příznivé ceny pouze v eshopu Spalovacetuku-carnitin.cz. Tekutý carnitin, nebo karnitin v kapslích kupujte na Carnitin-karnitin.cz.
BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou, inzerce ZDARMA a bez registrace

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Nové vlasy za pár minut díky Clip in. Rychlá půjčka může být na Vašem účtu během 15-ti minut.  Web Rychlá půjčka ihned shromažďuje nabídky ověřených firem. Obchod specializující se na hračky pro děti a stolní hry všeho druhu. Kvalitní a levná horská kola nabízí eshop Levná-horská-kola.cz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace